USOS Logo FaceBook Logo Instagram Logo

Absolutorium – studiów jednolitych magisterskich z fizjoterapii i licencjackich z pielęgniarstwa

Data publikacji: 03 lipca 2023

30 czerwca nasi absolwenci dwóch kierunków: studiów jednolitych magisterskich z fizjoterapii i licencjackich z pielęgniarstwa otrzymali z rąk JM Rektora prof. dr hab. n. med. Pawła Chęcińskiego uroczyste Absolutorium.

Dla kierunku Fizjoterapia ten dzień był szczególny, gdyż po raz pierwszy w historii naszej uczelni absolwenci jednolitych studiów na kierunku Fizjoterapia złożyli przysięgę i dołączyli do grona Fizjoterapeutów.

To jeden z takich dni, które na bardzo długo pozostają w pamięci. Dla studentów skończył się okres nauki a przed nimi pozostały już tylko obrony prac dyplomowych.

Absolwentom towarzyszyli zaproszeni goście, wykładowcy, opiekunowie oraz bliscy, którzy zapełnili malowniczą aulę Centrum Edukacyjno-Formacyjnego Archidiecezji Gnieźnieńskiej przy ul. Seminaryjnej w Gnieźnie.

Z okazji Absolutorium życzymy wszystkim absolwentom pomyślności na obronach, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz kolejnych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niechaj trudy nauki zaowocują świetnie płatną pracą i realizacją wymarzonej kariery.

Gratulujemy!!!

TVGniezno

Gniezno Nasze Miasto

Gniezno24