USOS Logo FaceBook Logo Instagram Logo

Władze uczelni

Władze Uczelni na lata 2020-2024

Rektor

prof. dr hab. n. med.

Paweł Chęciński

Prorektor ds. organizacji, rozwoju i współpracy

dr hab. Janusz Wiśniewski, prof. ANS Gniezno

Prorektor ds. studenckich

dr n. med. i n. o zdr.
Agnieszka Ulatowska, prof. ANS Gniezno

Dyrektor Instytutu Nauk o Zdrowiu

dr n. med. Sylwia Gradowska – Burczyk

Dyrektor Instytutu Nauk o Bezpieczeństwie

prof. dr hab. Jerzy Konieczny

Dyrektor Instytutu Nauk Technicznych

dr inż. Łukasz Józefowski

Dyrektor Zarządzający

mgr Maciej Olejniczak

Kwestor

mgr Marzena Kaźmierska

Skład Senatu ANS Gniezno na lata 2020-2024

  • prof. dr hab. n. med. Paweł Chęciński – Rektor ANS Gniezno
  • dr hab. Grażyna Bączyk, prof. ANS
  • dr hab. inż. Piotr Remlein, prof. ANS
  • dr inż. Marcin Kiciński
  • dr inż. Piotr Sujka
  • dr Anna Basa, prof. ANS
  • dr Agnieszka Matłoka
  • dr Agnieszka Ulatowska, prof. ANS
  • dr Anna Święcicka
  • dr inż. Łukasz Józefowski
  • mgr inż. Maciej Matysiak
  • mgr inż. Agnieszka Tunak-Grześkowiak
  • mgr Lidia Kowalska-Nowak
  • mgr Tomasz Kustosz
  • mgr Beata Sander
  • Wiktor Chudy
  • Magdalena Muniga
  • Karolina Chełmowska
  • Anna Zdybel

Skład Rady Uczelni 

powołanej na kadencję od 01.01.2021 r. do 31.12.2024 r.
  • mgr Krzysztof Człapowski – Przewodniczący Rady Uczelni
  • dr hab. inż. Rafał Różycki, prof. ANS Gniezno – członek Rady Uczelni
  • dr n. med. Sylwia Gradowska – Burczyk – członek Rady Uczelni
  • mec. Laura Michalska – członek Rady Uczelni
  • mgr Paweł Górnicki – członek Rady Uczelni
  • mgr Marzena Kaźmierska – członek Rady Uczelni
  • Wiktor Chudy – członek Rady Uczelni

Prezydium Samorządu Studenckiego

  • Wiktor Chudy – Przewodniczący Samorządu Studenckiego
  • Karolina Chełmowska – Wiceprzewodnicząca Samorządu Studenckiego
  • Oskar Zamiara – Sekretarz Samorządu Studenckiego
  • Maja Hassen- Sekretarz Samorzadu Studenckiego

Rzecznik dyscyplinarny ds. studentów

dr hab. inż. Rafał Różycki, prof. ANS Gniezno

kadencja od 01.01.2021 r. do 31.12.2024 r. Zarządzenie Rektora nr 88/2020

Rzecznik dyscyplinarny ds. nauczycieli akademickich

dr hab. n. med. Grażyna Bączyk, prof. ANS

kadencja od 01.10.2021 r. do 31.12.2024 r. Zarządzenie Rektora nr 68/2022

Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych

dr Anna Święcicka

od dnia 28.08.2023 r. Zarządzenie Rektora nr 46/2023