USOS Logo FaceBook Logo Instagram Logo

Spotkanie z przedstawicielami wyspecjalizowanej, elitarnej jednostki

Data publikacji: 10 listopada 2023

­čôó­čôó­čôóW dniu ­čôć23 listopada w godzinach od 10:00 maksymalnie do 12:00 w trybie telekonferencji on-line odb─Ödzie si─Ö spotkanie z przedstawicielami wyspecjalizowanej, elitarnej jednostki podleg┼éej Ministrowi Obrony Narodowej Dow├│dztwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
Spotkanie dedykowane jest studentom, zainteresowanym wst─ůpieniem w szeregi Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni lub podj─Öciem zatrudnienia w Dow├│dztwie Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.
G┼éowna tematyka spotkania: ÔÇ×Jak zosta─ç ┼╝o┼énierzem Wojsk Obrony CyberprzestrzeniÔÇŁ.
Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim studentom: informatyki, cyberbezpieczeństwa, automatyki, robotyki, mechatroniki, mechaniki i budowy maszyn, telekomunikacji i analizy danych.

Uczestnicy spotkania dowiedz─ů si─Ö o:

Ôťödzia┼éalno┼Ťci jednostek Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni

Ôťönowych formach czynnej s┼éu┼╝by wojskowej

Ôťökorzy┼Ťciach wynikaj─ůcych z pe┼énienia zawodowej s┼éu┼╝by wojskowej

Ôťötrybie post─Öpowania rekrutacyjnego do zasilania szereg├│w WOC.

Prezentacja odb─Ödzie si─Ö  w sali 105 budynek nr 4

Serdecznie zapraszamy!